مهمترین خدمات شرکت ماهان

نشت یابی لوله فاضلاب

نشت یابی لوله فاضلاب

در صورتی که لوله های فاضلاب دچار آسیب دیدگی و ترکیدگی شدند و محل ترکیدگی مشخص نبود به کمک دستگاه تشخیص نم و رطوبت محل دقیق ترکیدگی لوله را شناسایی می کند .تشخیص ترکیدگی لوله، رفع نم بدون خرابی، اقداماتی است که متخصصان این سرویس تمام تلاش خود را برای بهتر انجام دادن کار انجام می دهند.

نشت یابی لوله آب با دستگاه

نشت یابی لوله آب

در بسیاری از ساختمان ها و منازل یکی از مشکلاتی که برای ساکنین آن اتفاق می افتد نشتی از لوله آب می باشد که وقتی لوله ها بصورت توکار باشد این مشکل جدی تر می شود. ما قادر هستیم این مشکل را در کمترین زمان رفع کنیم که فقط کافی است با ما تماس گرفته و ما در کمترین زمان خود را به محل کار برسانیم

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

نشت یابی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب و بدون تخریب امروزه یکی از خواسته های اصلی مالکان منازل می باشد زیرا استفاده از روش های سنتی و قدیمی مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار و همچنین تخریب بسیاری از قسمت هایی از بنا است که نمی تواند راهکار مناسبی باشدکه استفاده از دستگاه بهترین راه است

شماره تماس با شرکت

0912-861-80-60

شماره تماس با شرکت

0919-355-58-64

شماره تماس با شرکت

0912-861-80-60

رفع بوی بد سرویس بهداشتی

رفع بوی بد سرویس بهداشتی

این روزها با افزایش توالت، دستشویی و سرویس بهداشتی در منازل، بوی بد چاه، بوی بد فاضلاب، بوی بد توالت، بوی بد دستشویی بوی بد حمام و بوی بد سینک ظرف شویی بسیار شایع شده است. این بوهای بد در همه جا پیدا می‌شوند و مشام انسان را ناراحت می‌کنند. هر کسی دنبال راهی برای خلاصی از شر این بوهای بد می‌گردد.باید هرچه زودتر به فکر رفع بوی بد فاضلاب و حمام و توالت دسشویی ساختمان خود باشید

رفع بوی بد فاضلاب

بوی بد ناشی از فاضلاب آشپزخانه معمولا به دلیل پسماند غذاها ایجاد می شود. وقتی ظرف ها را می شویید باقی مانده غذاها در لوله ها گیر می کند و در طول زمان بوی تعفن وحشتناکی ایجاد می کند. باکتری ها و قارچ ها نیز باعث این بوی نامطبوع داخل لوله فاضلاب می شوند.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد ، می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد. جهت رفع این مشکل با ما تماس بگیرید

رفع نم

رفع نم و رطوبت خانه

رطوبت یک مشکل واقعی برای بسیاری از خانوارهاست، به خصوص خانه هایی که در مناطق مرطوب قرار دارند درست مثل خارج از منزل، داخل منزل نیر همان درصد رطوبت بیش از 60% و 70%را دارد که قدری بالاست که میتواند مشکلاتی را ایجاد کند.رفع نم و رطوبت چیزی دلسرد کننده تر از داشتن نقاط خیس و مرطوب نیست که میتواند دیوارهای شما را خراب کند و ممکن است باعث ایجاد مشکلات بهداشتی در اطراف شما شود

آشنایی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله نیروهوایی

بهترین امتیاز دستگاه تشخیص ترکیدگی نیروهوایی، شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن نقطه ی مورد احتمال در کمترین زمان ممکن است که درحقیقت این روش بسیار مفید یعنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در واقع با توجه به هزینه سنگین بررسی و بازسازی محل ترکیدگی لوله، صرفه جویی اقتصادی کاملا مناسبی است.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیروهوایی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیروهوایی

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله نیروهوایی در حقیقت بر اساس امواج کار میکند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت یاب نیروهوایی به کمک گیرنده ای قوی و فوق حساسی که دارد حتی کوچک ترین امواجی بر اثر ترکیدگی لوله و یا نشت لوله ایجاد شده را دریافت کرده و شناسایی میکند آن هم بدون نیاز به تخریب و بررسی مستقیم ترکیدگی لوله ها را شناسایی میکند.

نشت یابی لوله با دستگاه در نیروهوایی

استفاده از دستگاه های نشت یابی لوله نیروهوایی مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن عدم تخریب بنا جهت تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی خواهد داشت . از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی می باشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان می باشد.

متخصصان شرکت ماهان تاسیسات آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت تشخیص ترکیدگی نیروهوایی در اقصی نقاط استان تهران حضور یافته و نسبت به تشخیص محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه و بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت ناشی از ترکیدگی لوله ها ، نم باران ، رفع بوی بد فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله با دستگاه (لوله بازکنی) و غیره اقدام نمایند.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی چگونه کار می کند؟

این دستگاه در ایران به صورت صوتی یافت می شود . طریقه کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بدین صورت است که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می کند. حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود. هنگامی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت از لوله خارج می شود . برای این دستگاه مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چقدر باشد ، ممکن است سوراخی بسیار بسیار ریز در لوله ایجاد شده باشد

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی چگونه کار می کند

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی چگونه کار می کند

و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم باشد یا سوراخی به مراتب بزرگتر . تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه همانگونه که در بالا گفتیم اندازه سوراخ و مقدار ترکیدگی لوله چندان مهم نیست.مهم این است که آب با شدت از لوله خارج شود و نه قطره قطره . این شدت چکه آب باعث ایجاد صوت می شود که با گوش ما قابل شنیدن نیست .

دستگاه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله به این صورت کار می کند که محل صوت را از روی شدت کم یا زیاد شدن آن پیدا می کند . وقتی نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان نتیجه نشت قطره قطره آب باشد باید به تجربه کارشناسان ما (تکنیسین شهر ) تکیه کنید.زیرا راهکار دیگری برای یافتن محل ترکیدگی لوله آب وجود ندارد

نشت یابی لوله با دستگاه در نیروهوایی تا چه عمقی امکان پذیر است؟

عمقی که دستگاه های تشخیص ترکیدگی نیروهوایی صوت را تشخیص می دهند بین 70 سانتی متر تا 1/5 متر است.پس نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 1.5 متر را از این دستگاه ها داشت ، مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد . پس این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و … روش های دیگری وجود دارد.

دقت تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی در نیروهوایی چقدر است؟

این دستگاه یا محلی را پیدا نمی کنند یا اگر محل را پیدا کنند با دقت کمتر از 10 سانتی متر ، نقطه ترک برداشته شده لوله را تشخیص می دهند . بنابراین اگر مصالح استفاده شده در ساختمان شما گران قیمت است بهترین راه این است که قبل از تخریب ساختمان ، محل نقطه ای که نشت لوله آب از آنجا صورت می گیرد را با دستگاه یافته و سپس اقدام به تخریب همان نقطه کنید.پس از نشت یابی محل ترکیدگی لوله باید چه کار کرد ؟پس از تشخیص و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب چه باید کرد؟

دقت تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی

دقت تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی

اگر نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان شما در اثر نشت و ترکیدگی لوله آب بوجود آمده باشد ، باید قسمت سوراخ لوله پیدا شده و تعمیر شود . شاید نیاز به تعویض قسمتی از لوله کشی ساختمان خود داشته باشید . این قمست می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر و در مواردی به تعویض کل لوله کشی ساختمان منجر بشود . حالا پس از اصلاح لوله کشی ساختمان ، محل تخریب شده باید اصلاح بشود که این محل می تواند شامل کاشی کاری ، موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و … باشد.

روش کار با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله نیروهوایی

با وجود این همه تبلیغ دستگاه تشخیص ترکیدگی نیروهوایی این سوال به وجود می‌آید که این دستگاه چگونه کار می‌کند . دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است که این گیرنده و فرستنده درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارند . این کپسول را باید بر روی لوله‌ها ، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید تا فرسنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد و سپس امواج بازکشتی را دریافت کند .

در این عملیات با روشهای خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب ، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود . درواقع روش کار کلی دستگاه نشت یاب یا دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بر مبنای امواج است. لزوم استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهای مناسب مانند این دستگاه به راحتی می‌توان وجود نشت یا ترکیدگی و یا ترک خوردگی درون لوله‌ها را تشخیص داد.

با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا کرد و اقدام به تعمیر آن کرد . اگر دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وجود نداشته باشد بالاجبار باید اقدام به تخریب ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت آب را پیدا کرد اما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به خرابی نیست .

روش کار کردن با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی

روش کار کردن با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در نیروهوایی

با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کرد. استفاده از دستگاه توسط شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه در کشور ما نیز از این دستگاه استفاده فراوانی می‌شود . شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشب آب استفاده می‌کنند .

در واقع شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده‌اند و از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کنند . وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر زیادی در حرفه لوله بازکنی داشته است. با وجود این دستگاه کار بسیاری از لوله بازکنها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.

آیا دستگاه تشخیص ترکیدگی ضمانت دارد؟

در ایران لوله تشخیص ترکیدگی لوله اب با دستگاه های مدرن و دقیق صورت می‌گیرد. به همین علت کلیه نشتی های آب را با دقت بالا شناسایی می‌کنیم. و همچنین با ایجاد کمترین هزینه جانبی، نشت آب را پیدا می‌کنیم. کلیه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را به‌شرط یافتن محل دقیق نم و چکه تضمین می‌کنیم. زیرا تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، از بهترین و دقیق‌ترین روش‌های تشخیص نشتی لوله آب می‌باشد.

همچنین تکنسین‌های ما در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند. که جهت نشت یابی لوله های آب صرفاً از دستگاه نشت یاب آب استاندارد استفاده می‌کنند. در تشخیص نشتی لوله با دستگاه احتمال خطای تشخیص محل نشتی آب را به کمتر از 10 سانت کاهش می‌دهد. در حال حاضر، به همین دلیل نشت یابی لوله با دستگاه ، بهترین روش مورداستفاده می‌باشد.

سایر خدمات شرکت ماهان

 • رفع مکان دقیق نم و رطوبت و بوی فاضلاب و لوله بازکنی در تهران
 • تعویض سیفون، رفع نشت سیفون توسط افراد با تجربه و کار آزموده
 • اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری در کمترین زمان ممکن
 • رفع بوی بد فاضلاب،حمام،دستشویی و رفع نم آن با ابزا آلات مناسب
 • فرستادن با تجربه ترین و متخصص ترین افراد جهت انجام امور ساختمانی
 • تشخیص مکان دقیق درب چاه و تبدیل چاه فرسوده به چاه جدید در تهران
 • استفاده از مواد شیمایی مناسب جهت از بین بردن حشرات داخل چاه
 • باز کردن رسوب،جرم لوله آشپزخانه و حمام و همچنین سینک ظرفشویی
 • خارج کردن طلا و اشیای گران قیمت از داخل کاسه دستشویی،حمام
 • انجام به موقع کار در زمان تعیین شده و کسب رضایت مشتری مداری
 • لوله بازکنی در تهران،لوله بازکن تهران با فنر فولادی و دستگاه پیشرفته
 • انجام کلیه امور مربوط به تخلیه چاه تهران توسط انواع پمپ آبکش،لجن کش
 • ایزوگام کاری دو لایه در حمام و دستشویی جهت جلوگیری از رفع نم
 • نصب کردن توالت فرنگی،تعمیر و رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران
 • تبدیل دستشویی فرنگی به ایرانی و نیز ایرانی به فرنگی توسط شرکت ماهان
 • انجام کلیه امور مربوط به تاسیسات ساختمان و حل مشکل آن در تهران

چه عواملی احتمال نشتی آب در ساختمان را افزایش می‌دهد؟

استفاده از سیستم لوله کشی آب و فاضلاب غیراصولی و غیراستاندارد

ورود فشار آب خیلی بالا به سیستم لوله کشی ساختمان

کاربرد پمپ‌های آب غیراستاندارد برای ساختمان‌های چندطبقه

منبسط و منقبض شدن لوله های آب گرم و لوله های شوفاژ و پکیج

عایق‌کاری نکردن لوله‌های ساختمان و منزل و عدم توجه به آن

بکار بردن لوله‌های غیراستاندارد و کم کیفیت در سیستم لوله‌کشی ساختمان‌

استفاده از اتصالات کم کیفیت و غیراستاندارد در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب

پوسیده و فرسوده‌شدن لوله‌های ساختمان‌های قدیمی و تعویض نکردن آن

نشت مواد شیمیایی به اطراف لوله‌های فلزی باعث واکنش‌های شیمیایی شده

یخ زدن لوله‌های بدون عایق در فصل سرما یا لوله کشی های حیاط که در عمق زمین نباشد

عدم استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بعد از دیدن نم و رطوبت

مهمترین ویژگی شرکت ماهان

رضایت از کار انجام شده

میزان رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت خدماتی ماهان می باشد که شعار ما رضایتمندی بیشتر = مشتری بیشتر

سرعت در انجام کار

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله رسیدن در کوتاهترین زمان و انجام به موقع کار می باشد

شرکت مهندسی ماهان

یکی از نقاط قوت یک شرکت خدماتی داشتن پرسنل در تمام مناطق و حومه می باشد تا افراد خود را در کوتاهترین زمان خود را به محل کار برسانند

داشتن تخصص و مهارت

این شرکت با توجه به داشته افراد متخصص و با تجربه بیشترین موفقیت ها را کسب نموده است که این موضوع نشان دهنده میزان توجه ما می باشد.

نحوه دریافت هزینه

نحوه پرداخت هزینه و میزان پرداخت بصورت توافقی و بر اساس میزان کار انجام شده می باشد که ملاحظه رضایت قلبی و رعایت انصاف اولویت ماست.

شبانه روزی و بدونه تعطیلی

این شرکت بصورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشد و در همه مواقع حتی ایام تعطیلات رسمی پاسخگوی نیاز شما بصورت 24 ساعته است

مهمترین خدمات شرکت ماهان

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله كشی فاضلاب گرچه عملی عادی و پيش پا افتاده بنظر می رسد ولی در صورتیكه طبق اصول صحيح انجام نشود علاوه بر اينكه از نظر اقتصادي ممكن است توليد ضرر و زيان نمايد .به همين دليل بايد لوله كشی فاضلاب ساختمان مطابق نقشه صحيح و عملی انجام گردد. قواعد و قوانينی جهت تهيه طرح اوليه لوله كشی و محاسبات آن در ساختمان تدوين شده است.اجرای اصولی لوله کشی فاضلاب باعث جلوگیری از تعمیرات لوله کشی می شود.

حفاری چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب و همچنین حفر چاه کول گذاری چاه یکی از خدماتی است که در زمینه حفر چاه توسط تیم فنی خدمت از ما ارائه می شود و شما می توانید با یک تماس خدمات ما استفاده نمایید. شرکت ماهان در همان لحظه تماس افراد فنی خود را به محل اعزام می کند و کارشناسان شرکت ماهان موقعیت مکان را بررسی می کنند و مکان مناسب برای حفر چاه فاضلاب را مشخص می کنند. مهمترین معیار شرکت ماهان انجام بیمه تمامی افراد می باشد.

تعمییر و نصب توالت فرنگی

نصب و تعمیر توالت فرنگی

نصب و تعمیر توالت فرنگی در تهران به صورت فوری و شبانه روزی از غرب تهران تا شرق تهران و همچنین از شمال تهران تا جنوب تهران محدوده ای است که می توانید برای دست یافتن اطلاعات لازم افراد ماهر و حرفه ای در زمینه نصب توالت فرنگی و تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی و یا تعمیر توالت فرنگی و یا گرفتگی توالت فرنگی را در سایت ماهان بیابید و در کمترین زمان ممکن مشکل توالت فرنگی خود را توسط افراد ماهر و با تجربه حل نمایید.

لوله بازکنی

لوله بازکنی با دستگاه

بار ها برای آشنایان یا همسیگان شما اتفاق افتاده است که یک روز معمولی متوجه شوند لوله های دفع فاضلاب منزلشان مسدود شده است و حالا با حجم زیادی از آب؛ فاضلاب و بوی بد در سینک سرویس بهداشتی مواجه خواهند بود و حتی بدتر از آن چاه توالت پر شده باشد.دراین موقع شما باید با یک شرکت معتبر تماس گرفته تا خود را در کمترین زمان در محل کار حضور یابند.باز کردن لوله های که به سختی باز می شوند تخصص ماست. و یکی دیگر از شاخص های شرکت استفاده از افراد متخصص می باشد

نصب و تعمیر شیر آلات

آخرین کاری که یک لوله کش در ساختمان انجام می دهد و چیزی که در نهایت لوله کشی در سرویسها مشاهده می شود شیر آلات می باشد. پس برای نصب شیر آلات باید دقت لازم و تمیزی را به کار برد تا شیرآلات به خوبی خود را نشان دهد با اینکه بهترین و مطمئن ترین راه جهت نصب، تماس با نصابی با تجربه و قابل اطمینان است، اگر لوازم مورد نیاز برای نصب در دسترس شما باشد و همه چیز خوب پیش برود، نصب شیرآلات کار سختی نیست.اما بهتر است توسط شرکت انجام گیرد تا مشکلی پیش نیاید.

عایق بندی دستشویی

عایق کاری دستشویی

عایق کاری سرویس بهداشتی به دلیل احتمال ریزش و تجمع آب در کف حمام و دستشویی، امری ضروری می باشد. عایق کاری سرویس بهداشتی به دو صورت انجام می گیرد. عایق کاری هم می تواند توسط ایزوگام انجام شود و هم از قیر گونی برای عایق کاری کف سرویس بهداشتی استفاده شود. معمولا برای عایق کاری سرویس‌ بهداشتی از قیرگونی به دلیل چسبندگی و ضخامت زیاد آن استفاده می‌شود. اما گاهی اوقات کارفرما بدین منظور که قیمت ایزوگام از قیر گونی پایین تر است.

طوقه چینی چاه فاضلاب

طوقه چینی و کول گذاری از دیگر تخصص های مهم شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پیشرو برای چاه های آب و فاضلاب می باشد.در طوقه چینی و کول گذاری مهم نیست، که چاه آب و فاضلاب جدید یا قدیمی باشد، طوقه چینی و کول گذاری ایمنی و سلامت چاه شما را ضمانت می کند، و از مهم ترین اقدامات لازم بعد از حفر چاه فاضلاب و یا لایروبی چاههای قدیمی است.عملی است که در آن برای محکم نمودن دهانه چاه از ارتفاعی حساب شده، توسط آجرهای مخصوص دورچینی انجام می شود. ما آماده همکاری هستیم

تعمیرات جزئی ساختمان

تعمیرات جزئی ساختمان

اجرای کلیه تعمیرات ساختمان ، تعمیرات منزل ، تعمیرات آپارتمان ، تعمیرات خانه و کلیه خدمات ساختمانی خود را به عهده ما بگذارید ما کلیه خدمات ساختمانی شما را با مصالح استاندارد و اکیپ حرفه ای و نظارت دقیق در کلیه مناطق تهران با تضمین کیفیت انجام میدهیم . هر ساختمانی نسبت به کیفیت ساخت و طراحی و کیفیت مصالح مصرفی عمر مفیدی دارد معمولا اکثرساختمانها پس از گذشت چند سال و یا کمتر بعلت مسایلی نیاز به تعمیرات و بازسازی پیدا میکنند. ما آماده خدمات رسانی می باشیم

تخلیه چاه

تخلیه چاه فاضلاب

شرکت ماهان فعال در زمینه تخلیه چاه تهران، به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه می کند. این شرکت با دارا بودن نیروی متخصص و تجهیزات مخصوص به راحتی چاه های فاضلاب را تخلیه می کند. امروزه یکی از نیاز های اصلی هر ساختمان محلی برای دفع آب و فاضلاب آن است. چاه فاضلاب باید پس از پر شدن تخلیه شود. بی شک شبکه فاضلاب مکانی مناسب برای دفع آسان و بدون خطر فاضلاب های ساختمان است.در مناطقی که شبکه فاضلاب وجود ندارد به ناچار باید از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده کرد.

Call Now Button